Frytki + książka gratis

Oglądałam ostatnio film dokumentalny, w którym kobieta tłumaczyła, że dawno, dawno temu w fastfoodach podawano jeden tylko rozmiar porcji frytek. Nazywał się on "frytki". Z czasem porcja ta stała się rozmiarem "małym", a do niego doszedł "duży".
Dziś "duży" jest "średnim", od którego większy jest "duży" i "super size" zwany także "zestawem dla aktywnych". Aktywnych - jak rozumiem - frytkoopierdalaczy.

Pamiętam, jak "za młodu" sprzedawaliśmy z M. i M.G. - dzisiejszą M.Z. gazety w kurortach. Spocony menedżer tłumaczył nam, że do "Głosu" należy dodać dodatek specjalny w postaci nieaktualnego numeru gazety "Super Linia" lub "Podróże", płytę z nagranymi wypowiedziami papieża albo płytę z szantami.
Bardzo szybko okazało się, że lepiej jest pokazać ludziom wszystkie dodatki specjalne, a na końcu dodać "do tego jeszcze dokładamy gazetkę", niż sprzedawać "gazetkę z dodatkami".
Dodatki szły jak ciepłe bułki.

Jak kupisz moją książkę, dostaniesz gratis paczkę frytek.
Albo lepiej: jak kupisz u mnie frytki za cenę książki, moją książkę dostaniesz...
...
ZUPEŁNIE ZA DARMO!

Komentarze

 1. to ja poproszę porcję MART-ZESTAW Z KOLĄ (zwany również HAPI-MIL) NA WYNOS Z DOSTAWĄ DO DOMU. należność przelewem na konto, lub za pobraniem.
  powaga!
  ps. jako zestaw hapi-mil powinna pani sprzedawać rozdziałami. do tego jeden rozdział np.ostatni nie powinien być dostępny...
  taka rada marketingowa...:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja lubię frytki ;) gdzie się zgłosić?

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkich zainteresowanych zestawem frytek z darmową książką do otarcia tłuszczu po posiłku zapraszam we wrześniu - jak sądzę. Pełne wydanie dwustustronicowej chusteczki do ust powinno być osiągalne w tym terminie.

  Dostawa pocztą. Sprzedający gwarantuje folię aluminiową do oddzielenia tłustych frytek od nietłustej książki.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty