Chrzciny!

Już teraz zachęcam Was do przeczytania rozmowy-wywiadu, który ukaże się jutro (w godzinach wieczornych) na "Subiektywnie o książkach". Odpowiadam w nim na wiele bardzo ciekawych pytań - w tym dotyczących najnowszej książki oraz najbliższych planów. Znalazło się w nim nawet miejsce na małe, skrótowe credo Trzeciaka.

Co więcej, pod koniec rozmowy z Wiolą Umecką - administratorką i redaktorką "Subiektywnie o książkach" puszczę w eter informację, którą podaję i tu: otóż na tych, którzy w czasie mojego spotkania autorskiego na Targach Książki w Krakowie rzucą hasło "Subiektywnie o książkach" czekają trzy darmowe egzemplarze "Bliżej Dalej" lub "Inframundo" - do wyboru.
Tym bardziej więc zachęcam Was do odwiedzin: przypominam terminy i miejsca: 24 października (piątek) o godz. 12:30 na stoisku C29 (HALA "WISŁA"). Więcej informacji po kliknięciu w banerek:

http://targi.krakow.pl/pl/strona-glowna/targi/18-targi-ksiazki-w-krakowie/program-towarzyszacy/stoiska-piatek.html

To wszystko jest piękne i istotne, ale jednak nie tak ważne jak inna informacja - otóż dziś świętujemy chrzciny najmłodszego dziecięcia książkowego czyli mojej trzeciej powieści, która doczekała się wreszcie tytułu ostatecznego, a brzmi on: "Dwa życia Kiki Kain". Maszynopis jest już kompletny, powstała nawet dedykacja, więc po zakończeniu Targów Książki siadamy przy okrągłym stole i bierzemy się do roboty - czas uruchomić machinę procesu wydawniczego. O wszystkim będę informowała na bieżąco, a tymczasem więcej ciekawostek na temat "Dwóch żyć Kiki Kain" znajdziecie zawsze tutaj oraz tutaj.

Komentarze

 1. "Dwa życia Kiki Kain" brzmią lepiej, niż Tonieprawda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz co? Teraz ja również tak myślę:). "Tonieprawda" miało podwójne znaczenie - bardzo silnie związane z treścią książki: "to nieprawda" oraz "tonie prawda" (w książce pojawiają się odwołania do symboliki wody), ale "Dwa życia Kiki Kain" są zgrabniejsze i po prostu lepsze. Myślę, że bardziej podobałyby się Kice:)

   To tylko świadczy o tym, że czasami warto słuchać sugestii innych (co do zmiany tytułu):).

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty