COSTERINA 2015, czyli Targi Książki Kaszubskiej i Pomorskiej

Kochani, dowiaduję się, że mojej drogiej Kice Kain (dokładniej jej historii, czyli "Dwóm życiom Kiki Kain") przyznano wyróżnienie w kategorii Literatury Pomorskiej w ramach tegorocznych Targów Książki Pomorskiej i Kaszubskiej COSTERINA :). No super, bardzo się cieszę - wspaniale wspominam zeszłoroczne targi, gdzie wyróżnienie COSTERINA 2014 w tej samej kategorii otrzymało "Bliżej Dalej".

Jeżeli więc ktoś wybiera się na Kaszuby w najbliższy weekend - 11 lipca b.r. to zapraszam serdecznie - będę nie tylko mieć ogromną przyjemność z odbierania tejże nagrody, ale również posiedzę trochę na samych targach. Będzie możliwość zakupienia wszystkich moich książek, oczywiście otrzymania osobistej dedykacji i ogólnie pogadania :). Targi trwają od godziny 11:00, zaś uroczystość odbierania nagród przewidziana jest na godzinę 14:00.

Targi COSTERINA są nie tylko niepowtarzalnym wydarzeniem naszej rodzimej literatury - pomorskiej i kaszubskiej. Są również bardzo sympatycznym świętem, podczas którego możecie skosztować lokalnych smakołyków, posłuchać muzyki lub przebrać się w ludowy strój :). Wszyscy pozytywnie zakręceni! Zapraszam!

A dla tych, którzy wciąż nie są przekonani, czy powinni zapoznać się z "Dwoma życiami Kiki Kain", zachęcam do przeczytania kolejnej recenzji - tym razem napisanej w ramach akcji "Czytajmy Polskich Autorów":

http://www.polscyautorzy.pl/index.php/pl/recenzje/798-m-a-trzeciak-dwa-zycia-kiki-kain-novae-res

Komentarze

Popularne posty