Drodzy Czytelnicy!
Boże Narodzenie, 2015


Drodzy Czytelnicy!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dlatego w tym (liście) chciałabym złożyć Wam życzenia. Nie będę wcale pisać o Mikołaju, o prezentach, ani nawet o reniferach. Napiszę o tym, czego naprawdę dotyczą te Święta.

Niezależnie od tego, w co wierzycie, Boże Narodzenie jest dla Was zapewne wyjątkowym okresem. Życzę Wam, aby tak właśnie było. Życzę, abyście zasiadając do Wigilijnego Stołu (czy będzie to stół z białym obrusem i siankiem w Waszym domu, czy stół z przystawkami na imprezie w klucie) rozumieli, dlaczego ta niezwykła tradycja powtarzana jest co roku, dlaczego urosły wokół niej takie oczekiwania i tyle pragnień.

Życzę Wam, abyście w tym roku pamiętali o tym, że w Świętach chodzi tak naprawdę tylko o jedno. O ............... .
Tylko ............... sprawia, że nasze serca przepełniają się tym dziwnym, ciepłym uczuciem, za którym potem tęsknimy przez cały rok. To właśnie ............... jest tym, co wspominamy z czasów dzieciństwa. Chcemy również, aby nasi bliscy podczas świętowania z nami doświadczyli jak najwięcej ............... .

A czym tak naprawdę jest ...............? O to właśnie w Świętach chodzi - abyś to odkrył sam; bez niczyjej pomocy, czy przymusu.

I tego właśnie Wam życzę!
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!


Trzeciak       

Komentarze

  1. Odpowiedzi
    1. Z odpowiedzi wnioskuję, że .......... na te Święta zostało przez Ciebie zdefiniowane :) Pozdrawiam!

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty