Przejdź do głównej zawartości

Moje książki


http://matrzeciak.blogspot.com.es/p/blog-page_29.htmlhttp://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/dwadziescia-siedem-snow/


Moje wcześniejsze książki:http://matrzeciak.blogspot.com.es/p/blog-page_25.html


http://matrzeciak.blogspot.com.es/p/blizej-dalej.html


http://matrzeciak.blogspot.com.es/p/powiesc-inframundo.html Jesteś ciekawy? Chcesz sobie wyrobić własną opinię?
Przeczytaj!

Gdzie możesz mnie znaleźć?
Na przykład tutaj... 
   

http://www.matras.pl/szukaj/?autor=M.A.%20Trzeciak


http://www.empik.com/szukaj/produkt?author=Trzeciak+M.+A.

Lub już teraz przeczytaj fragment książki w czytelni "Charakterów"http://www.charaktery.eu/czytelnia/40/Dwa-%C5%BCycia-Kiki-Kain-/http://zaczytani.pl/ksiazki/ma_trzeciak

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Czy moje "ja" jest naprawdę moje? :)

Podobno każdy z nas zmienia się mniej więcej co 7-8 lat. Oczywiście nie chodzi tu o wygląd, lecz o psychikę. I nie jest to zmiana nagła, ale stopniowa. Po prostu "ja" siedmioletnie i "ja" czternastoletnie różnią się tak bardzo, że równie dobrze mogłyby to być dwie inne osoby. Ale jeszcze ciekawiej jest gdy takie różnice występują pomiędzy mną dwudziestoośmioletnią a mną trzydziestopięcioletnią.
Nie macie czasem wrażenia, że na jakimś etapie życia wdrukowaliście sobie określony cel / sposób życia / plan / marzenie i po prostu zapomnieliście sprawdzać na bieżąco, czy on nadal jest aktualny? Bo czasami tak się o coś walczy, walczy i z jakiegoś powodu nie wychodzi. A może warto się zatrzymać i zastanowić, czy nadal tego w ogóle pragniemy? Czy to nadal są MOJE pragnienia, czy może pragnienia mnie z przeszłości?
Ot, takie filozoficzne rozważania przy wieczornym kakao ;)

Człowiek podwórkowy

A wiecie co? Ostatnio niczego na blogu nie pisałam, bo mi się NIE CHCIAŁO. Tak, zgadza się - nie chciało mi się. Nawet nie chodziło o to, że nie miałam nic ciekawego do powiedzenia, czy podzielenia się. Nieprawda też, że nie miałam czasu. Po prostu - po wielu dniach beznadziejnej pogody nagle pojawiło się słońce. I ten zapach. Może nawet nie wiosny. Raczej lata.
Bo ja to jestem takie zwierzę podwórkowe. Jak na kogoś, kto trudni się pisaniem, niepokojąco mocno związana jestem z tym, co na zewnątrz domu. Chyba nigdy tak naprawdę nie wyrosłam z dzieciństwa i z przesiadywania na trzepaku.
W domu trudno mi usiedzieć bezczynnie. Jeżeli nawet mam taką możliwość, zaraz zabiorę się za jakieś sprzątanie, ogarnianie, za pracę, załatwianie spraw.
A gdy jestem na podwórku... Czas niech leci swoim tempem - ja tu sobie chłonę klimat ;)
I my tak sobie ostatnio na tym podwórku spędzaliśmy/łyśmy życie. Homo podwórkensisPan Kotek był chory

Ot, ciekawostka. Krąży po świecie taki żart, że jak mężczyzna choruje na katar to zachowuje się jakby był na łożu śmierci, a jak kobieta choruje to... to kobieta kiedykolwiek choruje?
Nigdy tego nie rozumiałam, bo mój mąż jest zupełnie inny. Zazwyczaj bagatelizuje każdy objaw choroby, udając (przed sobą, przede mną, przed światem), że to pewnie mu się wydaje. Gdy łapie katar mówi że to pewnie jakaś alergia. Gdy kaszle, twierdzi, że to od słonej potrawy. Gdy łamie go w kościach, ma gorączkę uważa, że się przetrenował, a na pewno nie ma grypy ;)

Zazwyczaj to ja bawię się w inspektora Colombo i gdy tylko zaobserwuję u niego najmniejszą choćby oznakę choroby próbuję wyśledzić, czy mamy tu do czynienia z mikrobami. On się zarzeka i zwykle potajemnie łyka aspirynę (a gdy go "przyłapię" twierdzi, że to na ból głowy). W zasadzie to nie wiadomo dlaczego tak robi, ale z całą pewnością nie przystaje do tego typowego wzorca wałkowanego w żartach.
Za to ja śledzę ewentualne oznaki każdego p…